Tycoons slot betsoft games

مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان ۴۷ هزار میلیارد تومان هزینه تلفات جاده‌ای استان در سال 95

مدیرکل اداره راهداری و حمل

مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به نصب ۱۳۰ دوربین کنترل ترافیک در جاده های استان گفت: سالیانه ۲۰۰ میلیارد تومان در حوزه راهداری و نگهداری راه ها هزینه می‌کنیم.
«خداداد مقبلی» صبح امروز 14 آبانماه در همایش ترافیک و ارتقا فرهنگ ترافیک شهرستان بردسیر، تعداد نقاط پرحادثه استان را ۱۱۵ عنوان کرد و افزود: ۲۰ نقطه حادثه‌خیز استان در حال رفع هستند.
وی با اشاره به میزان هزینه های ناشی از تلفات جاده ای تصریح کرد: در سال ۹۵ و در استان کرمان متاسفانه ۵۹۳ نفر در اثر وقوع تصادفات رانندگی کشته و ۱۳هزار مجروح شدند که این تلفات هزینه ای قریب به ۴۷ هزار میلیارد تومان در پی داشته است.
مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به هزینه هر فوتی ناشی از تصادف در سال ۹۵ افزود: هزینه هر فوت ۲ میلیارد تومان برآورد می شود که با توجه به آمار کشته های جاده ای کشور در سال ۹۵ قریب به ۳۲ هزار میلیارد تومان هزینه به اقتصاد کشور وارد شده است.
وی تلفات جاده ای را مرگ خاموش دانست و گفت: متاسفانه روزانه در کشور بین ۴۵ تا ۵۰ نفر تلفات جاده ای را شاهد هستیم بنابراین هر میزان ظرفیت های ترافیکی را افزایش دهیم اما آموزش ترافیکی نیاز است و ترویج این فرهنگ نیازمند مشارکت عمومی است.

دیگر مطالب مرتبط

نظرات و دیدگاه های شما

دیدگاه و نظرات خود را ارسال کنید.