Tycoons slot betsoft games

توضیحات معاون استاندار کرمان در خصوص مباحث مطرح شده درجلسه کارگروه توسعه صادرات استان

توضیحات معاون استاندار کرم

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با اشاره به برخی برداشت های نادرست از صحبت های مطرح شده در کارگروه توسعه صادرات این استان،گفت:متاسفانه برخی از خبرنگاران حاضر در جلسه این کارگروه، صداقت وتعهد حرفه ای خود را زیر پا گذاشته و بحثهای صرفا کارشناسی را به نفع مطامع سیاسی خود تعبیر و تفسیر کرده اند.
محمدجواد فدائی افزود: مباحث ضبط شده و همچنین حاضرین در جلسه می توانند شهادت دهند که در این کارگروه به هیچ وجه اسمی از شرکت خاصی برده نشده است زیرا خودروسازان استان کرمان متعدد هستند و از جمله آنها می توان به شرکتهای مدیران خودرو، کرمان موتور، خودروسازان بم، کارمانیا و ... اشاره نمود ولی ظاهرا معدود خبرنگاران مغرض از این واقعیت آشکار اطلاع ندارند که فقط از شرکتی خاص نام برده اند.
وی با تاکید بر اینکه صنایع خودرو سازی در استان کرمان از جمله افتخارات بزرگ این استان به شمار می روند، ادامه داد: این شرکت ها توانسته اند در منطقه ای محروم و فاقد امکانات خلق مزیت کرده و با تولید خودرو و ایجاد اشتغال و افزایش درآمد ناخالص استان، برای بهبود اقتصاد منطقه خدمات شایانی را ارائه دهند.
این‌ مقام مسئول اظهارکرد: بحث کارشناسی جلسه مزبور در واقع تاکیدی بر سیاستها و برنامه های خود این شرکتها بوده است که فعالیتهای خودروسازان باید این جهت گیری را داشته باشد که با صادر کردن بخشی از تولیدات، تراز تجاری خود را مثبت کنند.
وی در پایان تاکید کرد: از خدای بزرگ میخواهیم که به همه ما انصاف، صداقت و توفیق کمک به اقتصاد استان و حل مشکلات مردم و در نهایت آنچه که مورد رضایت اوست را عنایت فرماید.

دیگر مطالب مرتبط

نظرات و دیدگاه های شما

دیدگاه و نظرات خود را ارسال کنید.