Tycoons slot betsoft games

سید مهران عالم‌زاده گزینه جدید تصدی شهرداری کرمان دل عالم به دست عالم‌زاده

سید مهران عالم‌زاده گزینه

پس از این که وزارت کشور حکم محمد سام شهردار منتخب شورای شهر کرمان را برای تصدی این پست صادر نکرد جلسه شورای شهر کرمان با حضور 10 تن از اعضا و غیبت خانم ماه بانو معصوم زاده با دستور کار انتخاب مجدد شهردارکرمان تشکیل شد.
در این جلسه که با حضور خبرنگاران برگزار شد محمد فرشاد رئیس شورای شهر بیان داشت اعضای شورای شهر طی هفته گذشته در جلسات متعددی در خصوص تعدادی از نامزدهای متصدی شورای شهر کرمان بحث و مذاکره داشتند ودر مجموع از بین گزینه ها تقریبا تمامی اعضا بر روی یک نامزد به اتفاق نظر رسیده اند پس از آن سایر اعضای شورا هر یک نقطه نظرات خودرا در خصوص انتخاب شهردار مطرح نمودند. 
پس از آن علی خدادادی عضو شورای شهر اظهار داشت: غلامرضا رجایی، پوراسماعیلی  و دکتر غضنفری از کاندیداتوری شهرداری انصراف داده اند و انتخاب بین عالم زاده، علی شفیعی، حمید ملانوری، رضا کامیاب مقدس، منصور کمالی صورت خواهد گرفت.
در ادامه رای گیری جهت انتخاب شهردار کرمان برگزار گردید که طی آن مهندس مهران عالم زاده با 10 رای (رای تمام اعضا حاضر در جلسه) به عنوان شهردار کرمان انتخاب شد. پس از انجام رای گیری محمد فرشاد رئیس شورای شهر اظهار داشت: از بین گزینه های موجود مهندس عالم زاده دارای شرایط کافی برای تصدی شهرداری کرمان می باشد که در خصوص صلاحیت ایشان از تمام مراجع ذیصلاح استعلام های لازم انجام گرفته است.
پس از آن مشرفی عضو شورای شهر از خدمات موسوی سرپرست کنونی شهرداری کرمان تشکر نمود.
 در ادامه علی بهرامی نایب رئیس شورای شهر با تسلیت اربعین حسینی از حضور موثر اصحاب رسانه و خبرنگاران در جلسات شورا تشکر نموده و ابراز داشت امیدواریم که بتوانیم پاسخگوی زحمات این عزیزان باشیم.  علی بهرامی با اشاره به انتخاب جوانترین و متخصص ترین گزینه جهت تصدی شهرداری کرمان با رای اکثریت اعضای شورای شهر بیان داشت: انتخاب شهردار که با وفاق و همدلی تمام اعضا شورای شهر کرمان اتفاق افتاد انتخابی شایسته بود که تخصص و جوانگرایی در آن مورد توجه قرار گرفت. از همه گروههای سیاسی و اصحاب رسانه و... می خواهیم که همه در کنار هم  با حمایت و پشتیبانی از شهردار جدید (مهندس مهران عالم زاده) تمام توان خود را صرف بهبود وضعیت شهرمان نماییم. شهر کرمان متاسفانه وضعیتی بحرانی دارد که تنها همدلی و حمایت مسولیت،گرایش های سیاسی ،رسانه ها و مردم در کنار هم، رمز عبور از این بحران است.
در پایان مهندس کامیاب اظهار داشت: باید قدر این همدلی برای آبادانی شهرمان را بدانیم و تشکر ویژه دارم از اعضا شورا که شاید علیرغم دیدگاه متفاوت برای انسجام بیشتر به آقای عالم‌زاده رای دادند.

دیگر مطالب مرتبط

نظرات و دیدگاه های شما

دیدگاه و نظرات خود را ارسال کنید.