Tycoons slot betsoft games

محمود وفایی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خط پروازی«کرمان ـ قشم» از ابتدای آبان راه اندازی می‌شود

محمود وفایی مدیرکل میراث فر

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از راه اندازی خط پروازی «کرمان ـ جزیره قشم» از ابتدا آبان سال جاری خبر داد.
 محمود وفایی با بیان این که خط جدید پروازی «کرمان ـ جزیره قشم» برای روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته دایر خواهد شد، افزود: این خط پروازی توسط دفتر خدمات مسافرتی جنوب شرق راه اندازی شده است وهم استانی ها می توانند با مراجعه به همه آژانس های هواپیمایی نسبت به خرید و رزرو بلیت اقدام کنند.
وی با تأکید بر این که با راه اندازی این خط پروازی امکان اتصال کرمان به بندرعباس نیز فراهم می شود، اظهار کرد: مسافران می توانند از طریق این خط پروازی با فاصله دریایی 20 دقیقه از جزیره قشم به بندرعباس عزیمت کنند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، تصریح کرد: با رایزنی های انجام شده با منطقه آزاد قشم تسهیلات و امکانات ویژه ای به مسافران تورهای گردشگری جزیره قشم اعطا می شود. وی با بیان این که راه اندازی هر خط پروازی با مسایل و مشکلات مختص به خود همراه است، افزود: شرکت های هواپیمایی تمایل زیادی به راه اندازی پروازهای برنامه ای ندارند و در صورت خرید صندلی های پرواز حداقل به میزان 50 درصد توسط آژانس های مسافرتی حاضر به همکاری می شوند. وفایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه دفتر خدمات مسافرتی جنوب شرق نیز از 20 سال گذشته در زمینه راه اندازی پروازهای چارتری از مبدا کرمان به مقصد کشورهای سوریه، عراق، ترکیه، گرجستان، امارت متحده عربی(دبی) و پروازهای داخلی به مقصد جزیره کیش، شیراز، مشهد و ... فعال بوده است.

 

دیگر مطالب مرتبط

نظرات و دیدگاه های شما

دیدگاه و نظرات خود را ارسال کنید.