Tycoons slot betsoft games

معاون استاندار کرمان: ادامه تشکیل جلسات رفع موانع تولید در گرو اجرا شدن مصوبات آن است

معاون استاندار کرمان:
ادام

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، با انتقاد شدید از عدم اجرایی شدن برخی از مصوبات کارگروه رفع موانع تولید، گفت: برخی از مصوبات یک سال گذشته کارگروه رفع موانع تولید اجرایی نشده است و مصوباتی هم که اجرا شده، بدون مصوبه این کارگروه هم اجرا می شده است. محمدجواد فدائی عصر امروز 16 مهرماه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان، گفت: مصوبات کارگروه رفع موانع تولید لازم الاجرا می باشند و همه دستگاه‌ها باید مصوبات این کارگروه را اجرا کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان بیان کرد: این جلسات برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تشکیل می شود که باید همه دستگاه‌ها و بانکها همکاری لازم را برای رفع این مشکلات داشته باشند تا مشکلات بنگاه‌های تولیدی رفع شود.
فدایی با انتقاد شدید از عدم اجرایی شدن برخی از مصوبات کارگروه رفع موانع تولید، گفت: برخی از مصوبات یک سال گذشته کارگروه رفع موانع تولید اجرایی نشده است و مصوباتی هم که اجرا شده، بدون مصوبه این کارگروه هم اجرا می شده است.
وی اضافه کرد: اگر مصوبات این کارگروه اجرایی نمی شود، لزومی به ادامه تشکیل این کارگروه وجود ندارد.
فدایی همچنین از وجود تناقض بین دستورالعملهای صادره از سوی بانک مرکزی و مدیریت بانکها در کشور به شدت گلایه کرد و گفت: مدیریت بانکها در استان موظف هستند این تناقض را به مدیریت های خود در مرکز اعلام نمایند و تا رفع آنها پیگیری ها را ادامه دهند.
وی اضافه کرد: دستورالعمل بانک مرکزی تصریح دارد که تفویض اختیار لازم باید به سرپرستی بانکها در استانها صورت پذیرد ولی متاسفانه باز هم بانکهای استان در بعضی موارد پرونده های واحدهای تولیدی را جهت تصمیم گیری به مرکز می فرستند که این امر خلاف دستورالعمل مزبور است.

دیگر مطالب مرتبط

نظرات و دیدگاه های شما

دیدگاه و نظرات خود را ارسال کنید.