Tycoons slot betsoft games

نظارت خود را از من دریغ نکنید

نظارت خود را از من دریغ نکنی

امروز ما قوی‌تر از هر زمان دیگری هستیم، نشان دادیم در حضور ما هر آنچه سخت و استوار می‌نماید دود می‌شود و به هوا می‌رود. ایرانی‌ها هیچگاه تا بدین حد بر سرنوشت خود مسلط نبوده‌اند. باید این جشن بزرگ و این دو انتخابات باشکوه را به هم تبریک بگوئیم.  بازنده و برنده انتخابات نشان دادند بسیار قدرتمندند و اراده‌ی بالایی برای تاثیر بر سرنوشت خود دارند.
همشهریان عزیز از اعتمادی که به من کردید تشکر می‌کنم. می‌دانم این میزان لطف شما بیش از آنکه نشان لیاقت من باشد از میل شما به تغییر وضع کنونی نشات می‌گیرد. از تغییر در نگرش‌ها و عملکردها. تغییری که خواسته‌ی همه‌ی ماست. اما چگونه تغییری؟ متاسفانه  دو قطبی ساختگی عدالت و توسعه و انتخاب یکی از این دو راه سبب شده که هیچگاه تغییرات صورت گرفته ما را راضی نکنند، چرا که تنها با وجود هر دو می‌شود احساس خوشبختی و رضایت کرد. امروز شهر ما البته از نبود هر دو رنج می‌برد، خیابان‌های بالای شهرمان بدون کوچکترین نشانی از یک شهر مدرن و توسعه‌یافته تنها بزک می‌شوند. در پایین شهرمان محله‌هایی وجود دارد که از شدت فقر خدمات شهری، بسیاری هرگز باور نمی‌کنند این کرمان خودمان باشد.
اگر بخواهم با شما صادق باشم باید بگویم بیش از آنکه از انتخابم خوشحال باشم نگرانم.می‌دانم و خود سال‌ها منتقد مسئولین بودم که بجای گزارش عملکردشان بغچه‌ی بهانه‌هایشان را برای ما باز می‌کردند. آگاهم که کار شورای شهر و شهرداری‌ها در همه جای دنیا یکی از مناقشه‌آمیزترین امور است، وسعت و تنوع نیازهای شهری از یکطرف و تفاوت دیدگاه از طرف دیگر همواره چالش بزرگ پیش روی آن‌ها بوده است. می‌دانم در دوره‌های گذشته افراد لایقی برای شهرمان زحمات زیادی کشیده‌اند که باید قدردان آنها بود با این حال همه از وضع موجود ناراضی هستیم. آنچه که امروز ما را امیدوارتر به موفقیت بیشتر می‌کند این است که شما بهتر از هر زمان دیگر می‌دانید مسئولیت بر عهده‌ی تک‌تک شما نیز هست، این شورا را خود انتخاب کرده‌اید و باید در مقابل عملکردش پاسخگوی نسل‌های آینده باشید. از شما استدعا دارم نظارت و نقد خود را از من و شورا دریغ نکنید، مراقب مجموعه شورای شهر و شهرداری باشید، در نبود نظارت عمومی فساد در پاک‌ترین قلب‌ها هم نفوذ خواهد کرد و در نبود همراهی شهروندان نیرومندترین اراده‌ها در برخورد با مشکلات دیر یا زود خسته و نفس‌بریده می‌شوند.
دست تک‌تک‌تان را می‌بوسم. سوگند یاد می‌کنم تمام انرژی و توان خود را برای انجام بهتر ماموریتی که بر عهده‌ام گذاشته‌اید بکار بگیرم، سوگند یاد می‌کنم که هرگز به شهرم خیانت نکنم و از منافعش دفاع نمایم. امیدوارم هرگز از رای‌تان پشیمان نشوید، آرزو می‌کنم فردا که این سال‌ها برای‌مان خاطره شده وقتی در کوچه و خیابان چشم در چشم هم می‌شویم به خودمان به راهی که طی کردیم و به میراثی که برای آیندگان بجا گذاشته‌ایم، افتخار کنیم.

دیگر مطالب مرتبط

نظرات و دیدگاه های شما

دیدگاه و نظرات خود را ارسال کنید.