Tycoons slot betsoft games

علی بهرامی رئیس حزب اعتدال و توسعه در همایش حمایت از دکتر روحانی با حضور فاطمه هاشمی: هاشمی به ما نشان داد قهر بهترین هدیه‌ای است که می‌شود به مخالفان داد

علی بهرامی رئیس حزب اعتدال

 فاطمه هاشمی به دعوت حزب اعتدال و توسعه استان کرمان به کرمان سفر نمود در این سفر وی در سالن سینما شهر تماشا با حامیان ستادهای دکتر روحانی و اعضای حزب اعتدال و توسعه و مردم کرمان دیدار نمود در ابتدای این مراسم علی بهرامی رئیس حزب اعتدال توسعه کرمان با تشریح شرایط حساس کنونی کشور به جایگاه مهم و تاثثیرگذار آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی اشاره نمود و ضمن خوشامدگویی به فاطمه هاشمی یادگار سردار سازندگی بیان داشت: هاشمی به ما نشان داد قهر بهترین هدیه ایست که به مخالفان می شود داد. در ادامه وی اظهار داشت: فاطمه هاشمي را قبل از اينكه به واسطه سياست بشناسم. از فعاليتهاي خيريه و خيرخواهانه شناختم. بهرامي گفت: نمي دانم اگر بزرگي چون هاشمي را نداشتيم، شرايط امروز كشور چه بود؟! در ادامه این مراسم که با حضور پرشور مردم و جوانان حامی دکتر روحانی همراه بود. مجری برنامه از فاطمه هاشمی برای ایراد صحبت دعوت نمود. فاطمه هاشمی در میان شور و تشویق حضار که با شعار هاشمی راهت ادامه دارد همراه بود به ایراد سخنرانی پرداخت. وی بیان داشت: خناثان و دلواپسان در گفتارهای مختلفی جامعه را تقسیم می کنند به خودی و غیرخودی، نودوشش درصدی و چهاردرصدی، شیعه وسنی ولی ما به روحانی رای میدهیم چون طبق تفکر روحانی شیعه و سنی، کردو بلوچ و فارس همه مرذم این کشورند وباید زیرپرچم اسلامی بهترین زندگی را داشته باشند.
متأسفانه اخلاق از جامعه مارفته و متاسفانه این افراد با تهمت و افتراودروغ سعی دارند افکارشان را به جامعه تحمیل کنند فاطمه هاشمی: امروز چشم امید کسانی که در حصر و زندان های سیاسی هستند به ما است 
مسولیت ما غیراز رای دادن به آقای روحانی در دوسه روزباقیمانده آوردن آرای خاموش پای صندوقهای رای است.
افرادی بدلیل داشتن مشکلات اقتصادی گول وعده های پوچ اقتصادی را می خورند و عده ای هم از وضع سیاسی دلخورند و برای حفظ ایران، اسلام، جمهوری اسلامی و آینده خودمان و فرزندانمان بامنطق برای این افرادتوضیح دهیم و باذکرعملکرد روحانی وبرنامه هایی که برای آینده داردانها ا به پای صندوقهای رای بکشانیم فاطمه هاشمی: امام(ره) در وصیت خود تاکیدکردند که انقلاب را به دست نااهلان نسپارید اما متاسفانه روسای قوم به این وصیت عمل نکردند وفردی بر مسند ریاست جمهوری (رییس دولت نهم ودهم) نشست که همان نااهلی بود که امام خمینی(ره) از ان سخن گفته بود فاطمه هاشمی: امروز شاهدهستیم افرادی که ازنزدیک در دولت قبل شاهد فساد در دولت نهم و دهم بودند امروز دلایل این فسادهارا از آقای روحانی مطالبه می کنند انگار فراموش کرده اند که چه کسانی این مشکلات را ببار آوردند.
در پایان فاطمه هاشمی بیان داشت وظیفه همه ماست که یا روشنگری برای مردم انتخاباتی پرشور در راستای حمایت از دکتر روحانی را رقم بزنیم. پس از صحبت‌های فاطمه هاشمی محمدعلی کریمی استاندار دوران اصلاحات استان کرمان و رئیس ستاد روحانی در استان بیان داشت: اگرچه در نظر سنجی‌ها دکتر روحانی از شانس بالایی برخوردار می‌باشد اما هر یک از ما موظف هستیم به همراه ده نفر یا بیشتر در روز رای گیری در حمایت از دکتر روحانی در پای صندوق‌های رای حضور یابیم. تشویق مردم و رای خاموش وظیفه ما در روزهای باقیمانده به انتخابات است  زیرا همانطور که آقای روحانی بیان داشت هرچه رای مردم بیشتر و قاطع تر باشد رئیس جمهور توانایی و قدرت بیشتری برای رفع مشکلات خواهد داشت به قول ایشان رئیس جمهور 51 درصدی توانایی برخی امور را ندارد هر چه رای مردم بیشتر باشد و به طور مثال آقای روحانی 70 تا 75 درصد آرا را به خود اختصاص دهد می‌تواند با تشکیل کابینه‌ای مقتدر به جنگ مشکلات و رفع ان ها برود. 
این مراسم با شعارهای حضار در حمایت از روحانی پایان یافت. 

دیگر مطالب مرتبط

نظرات و دیدگاه های شما

دیدگاه و نظرات خود را ارسال کنید.